MALİYETİNİZİ DÜŞÜRÜN!

Tümüyle kendi kaynaklarımızla ürettiğimiz özgün yazılım ürünlerimizin yanı sıra, Microsoft, Adobe, Eset gibi markaların Türkiye partneri olarak siz değerli müşterilerimize 15 yıldır hizmet veriyoruz. Yazılımlarımızı uzman kadromuz ve Ar-Ge çalışanlarımız sürekli geliştirilmekte ve değişen koşullara ve teknolojiye uygun olarak yenilenerek güncellenmektedir. Yazılım hizmetini sizlere teslim ettikten sonra bile bakım ve teknik destek hizmetleri kapsamında, özgün yazılım ürünlerimizle ilgili her türlü bakım ve teknik destek hizmetini nitelikli ve yetkin biçimde vermekteyiz. Bu hizmetler, yazılım versiyonun güncellenmesi ve/ya da yükseltilmesi, yanlışların düzeltilmesi, mevzuattan ya da günlük gereksinimlerden kaynaklanan ve ürünün temel tasarım yapılarına ya da teknolojik altyapısına aykırı olmayan türdeki değişikliklerin gerçekleştirilmesini kapsamaktadır.

Bakım, teknik destek ve işletim desteği hizmetleri, Müşterilerimizin tercihlerine göre, uzaktan bağlantı, telefonla destek, yerinde uzman bulundurma ya da çağrı üzerine uzman görevlendirme yöntemleriyle verilebilmektedir.

Bilgi almak için ücretsiz toplantı talep edebilirsiniz.

15 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Email: bilgi@beyazbulutbilisim.com
Adres: Siyavuşpaşa Mah. Gülhatmi Sk. No:11 Bahçelievler – İstanbul

Bizi takip edin!

​Beyaz Bulut Bilişim © 2019