beyaz Bulut Bilişim

Hakkımızda

15 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

BEYAZ BULUT BİLİŞİM bilgisayar, bilişim, bulut sektöründe hizmet veren bir kurum olmanın yanı sıra, Microsoft Corporation şirketinin Türkiye Cloud Partneri olmakla birlikte 2019 ocak ayında 15 yıllık deneyimle kurulmuş genç ve dinamik bir markadır. Başta İstanbul olmak üzere, Marmara bölgesi genelinde 30 kurumsal firmaya ve beraberinde 60 zincir şubeye bilişim sektöründe profesyonel olarak kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir. Hedeflerinin arasında uluslararası arenada Türkiye’yi bilişim sektöründe temsil etmek vardır.

Bulut ve network teknolojileri ve bilgi sistemleri alanında müşterilerine profesyonel hizmet sağlayan Beyaz Bulut, kurulduğu günden bu yana, felsefesini şu soruya göre biçimlendirdi: “Biz teknolojiyi kullanarak hizmet verdiğimiz kurumlara nasıl daha fazla faydalı olabiliriz?” sorunun cevabını bulmak için ciddiyetle, samimiyetle çalışmalar yapıyor ve yapmaya da devam ediyor. Bu sorunun en mükemmel cevabını ararken müşterilerimizin iş hayatını kolaylaştıracak, verimlilik ve karlılığını artıracak teknoloji, bulut destekli “Görerek bak, anlayarak çöz” felsefesi ile sorunsuz çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi, ürünlerimizi ve takım arkadaşlarımızı oluştururken firmanın bilişim ve iletişimindeki ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler ve ürünlere hizmet verebilecek ekibi oluşturmayı hedefledik. “En iyi işler, en iyilerle yapılır.” ilkesi ile işi vaktinde yapabilen, bahane değil çözüm üreten dinamik bir ekip oluşturduk.

Bu yolda bize güvenip, yıllardır bizimle çalışan, kurumunu bizlere emanet eden değerli müşterilerimize minnettarız.

beyaz Bulut Bilişim

Misyonumuz

Danışmanlık yaptığımız kurumsal firmalardan aldığımız gücü, onların gelişimi için kullanarak, ülkesi için değer yaratan, güvenilir, yenilikçi ve yönlendirici teknoloji, çözüm, hizmet liderliği yapmak ve sürdürmektir.

beyaz Bulut Bilişim

Vizyonumuz

Bilişim, Teknoloji ve Bulut sektöründe yenilikçi teknoloji ile çözüm ve hizmetleriyle kurumsal firmaların yakın coğrafyada yarınlara taşıyan teknoloji şirketi ve öncü güç olmaktır.

15 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Email: bilgi@beyazbulutbilisim.com
Adres: Siyavuşpaşa Mah. Gülhatmi Sk. No:11 Bahçelievler – İstanbul

Bizi takip edin!

​Beyaz Bulut Bilişim © 2019