Azure IoT Nedir?

Azure IoT, herkes için IoT’dir

Microsoft’un yıllar boyunca edindiği kurumsal deneyimle oluşturulan Azure IoT, tüm kuruluşlar için erişilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır.
Azure, sektörünüz veya organizasyonunuzun boyutu, tek başınıza veya bir iş ortağı ile çalışıyor olmanız fark etmeksizin, IoT hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm cihazları, araçları, veri analizini ve güvenlik özelliklerini size sunar.

Esnek Akıllı Güvenilir

 

Microsoft IoT’ye $5 milyar dolarlık yatırım yapıyor

Microsoft, Azure IoT’ye yeni hizmet ve özellikler ekleyerek ve bunun yanı sıra zeka çağında başarıyı tanımlamak için iş stratejisine ve idari liderliğe destek olarak IoT araştırmalarına ve akıllı uca $5 milyarlık (ABD doları) yatırım yaptı.

IoT Sinyalleri raporu – Endüstriler IoT hakkında ne düşünüyor?

IoT’deki değişen fırsatları, çeşitli endüstrilerin birbirlerinin uygulamalarından neler öğrenebileceğini, mevcut ve gelecekte karşılaşılabilecek zorlukları ve IoT’deki başarı tanımlarının önümüzdeki yıllarda nasıl değişebileceğini kapsamlı olarak ele alan IoT Sinyalleri raporunu okuyun.


Sizin kuruluşunuz gibi kuruluşlar Azure IoT ile başarıya ulaşıyor.

 

15 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Email: bilgi@beyazbulutbilisim.com
Adres: Siyavuşpaşa Mah. Gülhatmi Sk. No:11 Bahçelievler – İstanbul

Bizi takip edin!

​Beyaz Bulut Bilişim © 2019