HAKKIMIZDA

Beyaz Bulut Bilişim olarak bilişim alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.
Network teknolojileri ve bilgi sistemleri alanında müşterilerine profesyonel hizmet sağlayan Beyaz Bulut, kurulduğu günden bu yana, felsefesini şu soruya göre biçimlendirdi: “Biz teknolojiyi kullanarak insanımıza nasıl daha fazla faydalı olabiliriz?” Sorunun cevabını bulmak için ekibimizin her ferdi ciddiyetle ve samimiyetle çalışmalar yaptılar ve yapmaya da devam ediyorlar. Bu sorunun en mükemmel cevabını ararken insanımızın hayatını kolaylaştıracak, verimlilik ve karlılığını artıracak teknoloji destekli görerek bak anlayarak çöz felsefesi ile sorunsuz çözümler üretmeye devam ediyoruz.

EKİP ARKADAŞLARIMIZ
Hizmetlerimizi, ürünlerimizi ve takım arkadaşlarımızı oluştururken firmanın bilişim ve iletişimindeki ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler ve ürünlere hizmet verebilecek ekibi oluşturmayı hedefledik. “En iyi işler, en iyilerle yapılır.” ilkesi ile işi vaktinde yapabilen, bahane değil çözüm üreten dinamik bir ekip oluşturduk.

VİZYON
Yenilikçi teknoloji, çözüm ve hizmetleriyle paydaşlarını yakın coğrafyada yarınlara taşıyan öncü güç olmaktır.

MİSYON
Paydaşlarından aldığı gücü, onların gelişimi için kullanarak, ülkesi için değer yaratan, güvenilir, yenilikçi ve yönlendirici teknoloji, çözüm, hizmet liderliği yapmak ve sürdürmektir.

15 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Email: bilgi@beyazbulutbilisim.com
Adres: Siyavuşpaşa Mah. Gülhatmi Sk. No:11 Bahçelievler – İstanbul

Bizi takip edin!

​Beyaz Bulut Bilişim © 2019