Dynamics 365 başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabilir?

Dynamics 365 müşterilerinizle etkileşim kurma, operasyonu en iyi duruma getirmeden ürünleriniz ve hizmetlerinizi dönüştürmeye kadar kendi koşullarınıza göre dijital dönüşüm sağlamanıza ve başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için size kurumunuza ilişkin derin bir anlayış sunar.

Verilerinizi birbirine bağlayıp zeka uyguladığınızda, satış, müşteri kazanımı, müşteri hizmetleri ve arka uç işlemleri dahil olmak üzere kurumunuza ilişkin derin bir anlayış elde edeceksiniz.

Ayrıca uygulamaları var olan sistemlere entegre edebilir ve Microsoft Power Platform kullanarak özelleştirmelerle genişletebilirsiniz.

Müşterilerinizle etkileşiminizi yeniden hayal etmek ve onlar için daha büyük değer oluşturmak için daha iyi kararlar ve dönüştürücü süreçlere imkan vererek eyleme dönüştürülebilir bilgiler türetebileceksiniz.

Sizin yolunuz, sizin tarzınız

Her işlev için uçtan uca somut ve hassas yardım sunan modern, modüler uygulamalar. Bu uygulamalar, birlikte ve var olan sistemlerinizle sorunsuzca çalışır, bu nedenle kurumunuz için doğru yolu seçmiş olursunuz.

Daha akıllıca hamleler yapın

Kurumun her kısmından gelen sinyalleri alma, bunlardan bilgi edinme ve en büyük etkiyi yapacak eylemleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırarak daha fazla değer oluşturun.

Kurumunuz değişirken başarıyı yakalayın

Dynamics 365 her şey üç aydan üç aya, hatta saniyeden saniyeye değiştikçe kurum ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Ayrıca Microsoft Power Platform ile Dynamics 365 ile özelleştirilmiş çözümleri benzersiz kurum gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde genişletmek, uyarlamak ve oluşturmak kolaydır.

Tümleşik bir platformda çalışın

Kurumunuzun zaten kullanmakta olduğu Microsoft ürünleri ile sorunsuzca çalışın ve Microsoft bulutu ile ölçeklendirme yapın. Dynamics 365, Office 365, LinkedIn ve diğer veri kaynakları ile ortak bir veri modeli ve derin entegrasyon süreçler, ilişkiler ve verilere ilişkin tek bir görünüm oluşturur.

15 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Email: bilgi@beyazbulutbilisim.com
Adres: Siyavuşpaşa Mah. Gülhatmi Sk. No:11 Bahçelievler – İstanbul

Bizi takip edin!

​Beyaz Bulut Bilişim © 2019