Kendi seçtiğiniz araçlarla istediğiniz yerde dağıtın

Microsoft Azure’u nasıl dağıtacağınızı belirleyerek mevcut yatırımlarınızdan elde ettiğiniz taşınabilirliği ve değeri en üst düzeye çıkarın: Tutarlı karma bulut özellikleri ve açık kaynak teknolojileri aracılığıyla, bulut ile şirket içi ortam arasında bağlantı kurun.

Uygulamalarınızı kendi tarzınıza göre oluşturun

Azure çok sayıda işletim sistemi, programlama dili, çerçeve, veritabanı ve cihaz desteklediğinden, bildiğiniz ve güvendiğiniz araçları ve açık kaynaklı teknolojilerikullanabilirsiniz.

Şirket içi verileri ve uygulamaları bağlayın

Azure her alanda (uygulama geliştirme, yönetim ve güvenlik, kimlik yönetimi, veri platformu) karma tutarlılık sunar.

Bulutu şirket içine genişletin

Azure Stack ile Azure’u veri merkezinize genişletin ve hem bulutta hem de şirket içinde yenilikçi karma uygulamalar oluşturun. Aynı API’leri, DevOps araçlarını, portalı ve Market içeriğini kullanın.

Uygulamalar için yenilik sunma sürecini hızlandırın

Tutarlı bir portal deneyiminde tamamen tümleşik bulut uygulamalarını kullanarak ister basit ister karmaşık projeler oluşturabilir, böylece uygulamalarınızı hızla geliştirebilir, dağıtabilir ve yönetebilirsiniz.

Uygulamalarınızı hızla ve kolayca oluşturun

İster İnternet ölçeğinde uygulamalar oluşturuyor olun ister basit mobil uygulamalar, daha hızlı ve kolay bir şekilde geliştirip güncelleştirmek için Azure’daki tümleşik uygulamaları, API’leri ve analiz özelliklerini kullanabilirsiniz.

Uygulamaları proaktif olarak yönetin

Azure portalı, Application Insights ve Operations Management Suite’i kullanarak, uygulamalarınızı ve sistemlerinizi hızlıca izlemenize, güncelleştirmenize ve yönetmenize yardımcı olan öngörüler edinin.

Sorunsuz bir şekilde mobil uygulamalar sunun

Xamarin gibi sürekli geliştirme ve DevOps araçlarını kullanarak, popüler form faktörlerine ve işletim sistemlerine yönelik mobil uygulamalarınızı daha hızlı geliştirin.

Kararlarınızı ve uygulamalarınızı öngörülerle güçlendirin

Hem geleneksel hem de yeni veri kaynaklarına yönelik gelişmiş analiz ve veri hizmetleriyle iş öngörüleri keşfedin. İşletmeniz için anomalileri algılayın, davranışları tahmin edin ve çeşitli eylemler önerin.

Uygulamalarınıza akıllı özellikler ekleyin

Yapay zeka özelliklerini kullanarak, müşterilerinizle yeni ve ilginç yöntemler aracılığıyla etkileşim kurun. Bilişsel Hizmetler ve Bot Framework ile kullanıcıların doğal ve eğlenceli bulacağı uygulama etkileşimleri oluşturun.

Proaktif olarak tahmin gerçekleştirin ve harekete geçin

Machine Learning gibi tahmine dayalı analiz hizmetlerini kullanarak daha akıllıca kararlar alın ve yapılandırılmış, yapılandırılmamış ve akışla aktarılan Nesnelerin İnterneti verilerinizden yeni iş olanakları açığa çıkarın.

Stratejinizi verilerle destekleyin

ERP ve CRM sistemleri, web ve büyük veri dahil çok sayıda veri kaynağından öngörü toplamanın yanı sıra uygulamalarınızı, Power BI ve Microsoft Excel gibi her gün kullandığınız araçlarla tümleştirin.

15 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Email: bilgi@beyazbulutbilisim.com
Adres: Siyavuşpaşa Mah. Gülhatmi Sk. No:11 Bahçelievler – İstanbul

Bizi takip edin!

​Beyaz Bulut Bilişim © 2019