BİZİ TAVSİYE EDİN, KAZANIN!

Beyaz Bulut Bilişim olarak her daim çalışanlarımıza katkı sağlamaya önem verdik. Çalışanlarımızın gelir düzeyini artırmak, mesleki gelişimlerini sağlamak ve teknoloji alanında eğitim, sertifika kazanma noktasında tüm desteği sağladık. 10 yıldır kurumumuzdan ayrılıp kendi şirketini kuran tüm ekip arkadaşlarımızla bugün görüşüyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

2020 yılında dünyada yaşanan pandemi krizi sebebiyle herkesin gelir-gider dengesinde değişimler yaşandı. Beyaz Bulut Bilişim olarak bu konuda neler yapabiliriz diye düşündük ve hem kurumumuza, hem de sizlere katkısı olabilecek bir sistem geliştirdik.

BEYAZ BULUT BİLİŞİM ailesine kazandırdığınız her kurum / proje için ek gelir elde edebileceksiniz.

Peki, bunu nasıl yapabilirsiniz?

  • Çevrenizde iletişimde bulunduğunuz kurumsal şirketlerle bağlantı kurarak, aylık ya da yıllık anlaşma için bizlere yönlendirebilirsiniz.
  • Teknoloji ihtiyacı olan kurumlara bizi tavsiye ederek “Azure bulut sunucu, Microsoft 365” hizmetlerini satın almalarını sağlayabilirsiniz.
  • Çalıştığınız kurumsal şirketlerle iletişimde bulunup, aylık ya da yıllık anlaşma için bizlere yönlendirebilirsiniz.
  • Çalıştığınız ya da tanıdığınız şirketler için gerekli olan teknoloji ürünlerinin satın alımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Çalıştığınız ya da bağlantınız olan şirketlerin web sitesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peki, yönlendirmeler yapıldı ve bundan kazanç nasıl sağlanacak?

Yönlendirdiğiniz kurumla yapılan yıllık anlaşma, bulut sistemleri satışı, teknoloji ürün tedariği ya da web sitesi için belirlenen %10 ve %20 oranlarıyla kazançlar sağlayabilirsiniz.

Yönlendireceğiniz kurumlara birlikte keşif yapmaya gidebilir, toplantıları birlikte sonuçlandırabiliriz.

Bilgi için: bilgi@beyazbulutbilisim.com

www.beyazbulutbilisim.com

 

Related Post

No Comments

Leave a Comment

15 yıllık tecrübemiz ile Beyaz Bulut Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Email: bilgi@beyazbulutbilisim.com
Adres: Siyavuşpaşa Mah. Gülhatmi Sk. No:11 Bahçelievler – İstanbul

Bizi takip edin!

​Beyaz Bulut Bilişim © 2019